آب و فاضلاب استان لرستان

آب و فاضلاب استان لرستان

شرکت آب و فاضلاب لرستان مصمم است در چارچوب شرح وظايف تعييـن شده خود بر اساس قانون تشکيل شرکتهاي آب و فاضلاب و ضوابـط و مقررات قانونـي ابلاغـي با بهره‎گيري بهينـه از کليـه منابع در اختيار خود ، با کيفيت‎ترين و اقتصادي‎ترين خدمات ممکن خود را به شرح ذيل ارائه دهد: 1.    استحصال، توليد و توزيع آب شرب با کيفيت مناسب 2.    جمع‎آوري، تصفيه  و  دفع  بهداشتي فاضلاب شهري 3.    هدفمندي تمامي فعاليت‏هاي سيستم در جهت جلب رضايت مشتريان 4.    رعايت الزامات قانوني  و  ساير الزامات  مرتبط با جنبه‏هاي زيست محيطي و خطرات ايمني و بهداشت شغلي 5.    تلاش در راستاي برآوردن الزامات قانوني، بهبود مستمر اثربخشي سيستم‏هاي مديريت کيفيت،  ايمني و بهداشت شغلي  و  محيط زيست 6.    پيشگيري از آلودگي‏هاي زيست‏محيطي و جراحت  و بيماري‏هاي شغلي 7.    توسعه کيفي منابع انساني سازمان   به عنوان مهمترين  و اصلي‏ترين سرمايه‏هاي شرکت با افزايش سطح مهارت   و توانمندي کارکنان

ادامه مطلب
شرکت برق منطقه اي هرمزگان

شرکت برق منطقه اي هرمزگان

برقدرسال 1345 مسئوليت برق استان به عهده شرکت آب و برق جنوبشرق واگذار و درهمين زمان ساختمانها و شبکه هاي موردنياز احداث گرديد و ظرفيت نيروگاههاي ديزلي تاسطح 17000 کيلووات افزايش يافت ، درسال 1351 مديريت برق بندرعباس از شرکت آب و برق جنوبشرق جدا و به شرکت آب و برق استان ساحلي با وظايف گسترده تر واگذار گرديد.

ادامه مطلب
شرکت ميکرو افزار قشم

شرکت ميکرو افزار قشم

اين شرکت در زمينه نرم افزار اتوماسيون مراکز درماني فعاليت مي کند.

ادامه مطلب
شرکت راه آهن راه

شرکت راه آهن راه

مهندسين مشاور راه‌آهن راه در سال 1360 توسط جمعي از مديران و کارشناسان مهندسين مشاور ايران-کامپساکس جهت ارائه خدمات مشاوره مهندسي تأسيس گرديد. اين شرکت به‌عنوان يکي از مشاوران شناخته‌شده و تراز اول در کشور مفتخر است در طي حدود 35 سال فعاليت مستمر در بيش از 250 پروژه مطالعاتي و نظارتي راه‌آهن، آزادراه، راه و ... در اقصي نقاط ايران خدمت‌رساني و رضايت کارفرمايان را جلب نموده است. مهندسين مشاور راه‌آهن راه در طول فعاليت خود با پايبندي به صداقت، کيفيت و رويکرد مشتري مداري و اخلاق حرفه‌اي و با تکيه بر کارشناسان و متخصصين خبره و باانگيزه همراه با به‌کارگيري دانش روز نسبت به ارائه خدمات مشاوره، طراحي و نظارت و مديريت حرفه‌اي پروژه‌هاي زير بنايي و عمراني با کيفيت مطلوب در نقاط مختلف کشور در قالب همکاري با نهادهاي کارفرمايي ازجمله وزارتخانه‌ها و سازمان‌هاي دولتي مسئول بر طرح‌هاي اجرايي زيربنايي، شهرداري‌ها، استانداري‌ها و ساير ارگان‌هاي ذي‌دخل در جمهوري اسلامي ايران و همچنين قراردادهاي مختلف همکاري با بخش خصوصي اقدام نموده است. اهم حوزه‌هاي فعاليت اين مهندسين مشاور به شرح زير مي‌باشد: راه‌آهن و قطار شهري راه و آزادراه مديريت طرح و قراردادهاي طرح و ساخت (EPC) نفت و گاز (در شرف فعال‌سازي و توسعه) ساختمان و شهرسازي (در شرف فعال‌سازي و توسعه)

ادامه مطلب
شرکت پارس مسکن سامان

شرکت پارس مسکن سامان

شرکت گروه سرمايه‌گذاري مسکن، از بزرگ‌ترين فعالان صنعت ساختمان و انبوه‌سازي در کشور است که در ششم ارديبهشت ماه سال 1369 تاسيس شد. فعاليت‌هاي شرکت در زمينه‌هايي چون ساخت مجتمع‌هاي مسکوني، تجاري، اداري و آموزشي و نيز ساخت آزاد راه، خطوط انتقال آب و آماده سازي زمين متمرکز شده است. از ابتداي تاسيس تاکنون عمليات اجرايي حدود 65 هزار واحد مسکوني در قالب حدود 360 پروژه آغاز شده که بالغ بر 50 هزار واحد آن به بهره‌برداري رسيده است. گروه سرمايه‌گذاري مسکن داراي 15 شرکت تابعه است که در 28 استان و 36 شهر کشور، گسترده شده‌اند. شرکت در سال 1382 وارد بازار بورس شد و طي چند سال اخير، سهام پنج شرکت زير مجموعه در بازار سرمايه ايران پذيرفته شده‌اند. آخرين سرمايه ثبت شده شرکت، 5000 ميليارد ريال است و «شرکت گروه مالي بانک مسکن» سهامدار اصلي اين شرکت است.

ادامه مطلب
شرکت آب و فاضلاب استان البرز

شرکت آب و فاضلاب استان البرز

شرکت آب وفاضلاب استان البرز درمحدوده اي به وسعت 2000 کيلومتر از دامنه جنوب غربي رشته کوههاي البرز وطالقان درشمال آغاز وتا مشکين دشت واشتهارد درجنوب ودرغرب تا نظرآباد امتداد دارد.يکي از علل مهم واصلي تشکيل اين شرکت که درتاريخ 31  خرداد 1371 صورت گرفته است، لزوم ارايه خدمات آبرساني وجمع آوري فاضلاب با عنايت به گستردگي محدوده جغرافيايي واستقرار و اسکان جمعيت وسيع در اين استان است که به مرور کرج را که قبلاً به تعبيري حومه تهران تلقي مي شد،به يک شهر بزرگ وسپس شهرستاني متشکل از چند شهر تبديل کرد و درحال حاضر از آن به عنوان کلانشهر نام برده مي شود.در حال حاضر عمده ترين منبع تامين آب مناطق زير پوشش اين شرکت،از سفره هاي زيرزميني وحفر چاههاي عميق وحدود 18 درصد از نياز آبي منطقه زير پوشش نيز از آبهاي سطحي رودخانه کرج وطالقان تامين مي شود.

ادامه مطلب
کانون مشاوران اعتباري و سرمايه گذاري بانکي

کانون مشاوران اعتباري و سرمايه گذاري بانکي

بانکها و مؤسسات تأمين کننده منابع مالي طرح ها در فرآيند پرداخت تسهيالت ، به منظور اطمينان از صحت برآوردها و بررسيهاي اقتصادي ، فني ، مالي و اقتصادي بودن طرح هاي متقاضيان نيازمند انجام مطالعات اقتصادي ، فني و مالي طرح توسط مشاوران مورد اعتماد و حضور مشاور در تمام مراحل کار مي باشد.  با توجه به همين نياز و مسائل و مشکالت ديگر ، قانون " تسهيل اعطاء تسهيالت بانکي و کاهش هزينه هاي طرح و تسريع در اجراي طرح هاي توليدي و افزايش منابع مالي و کارآئي بانکها " به تاريخ 50/50/6831 توسط مجلس شوراي اسالمي تصويب و ابالغ شد.بر اساس ماده 0 اين قانون ، دولت مکلف شد با ايجاد نهادهاي جديد از جمله گروه هاي مشاور مالي و سرمايه گذاري غير دولتي ، زمينه تسهيل و تسريع اعطاء تسهيالت را فراهم آورد

ادامه مطلب
شرکت کالاي گاز پارس ايران

شرکت کالاي گاز پارس ايران

شر (KGC) به عنوان يکي از شرکت هاي زير مجموعه گروه شرکت هاي  توربو کمپروسور نفت (OTC) وابسته به صندوق بازنشستگي کارکنان صنعت نفت با هدف ارائه خدمات بازرگاني به صنايع نفت ، گاز ، پتروشيمي و شکت هاي تابعه توربو کمپروسور نفت در شهريور ماه 1383 تاسيس گرديد و همراه با رعايت و اعمال استانداردهاي کيفي و فني و رضايت مندي مشتريان ، در جهت توسعه بازارهاي خود فعاليت نموده است.کت خدمات بازرگاني وکالاي گاز پارس

ادامه مطلب
شرکت پتروشيمي زاگرس

شرکت پتروشيمي زاگرس

شرکت پتروشيمي زاگرس در سال 1379 تأسيس گرديد. به منظور توانمندسازي شرکت براي رقابت در بازارهاي جهاني و همچنين با توجه به وجود منابع غني گاز در منطقه پارس جنوبي و موقعيت استراتژيک منطقه، زميني به مساحت 30 هکتار در منطقه ويژه انرژي پارس جنوبي، تمليک و مجتمع توليدي اين شرکت در بندر عسلويه احداث گرديد. از سوي ديگر، طراحي مجتمع به گونه‌اي انجام شده است تا از حداکثر انرژي توليدي در راکتورهاي سنتز و همچنين انرژي بازيافتي در واحد ريفرمينگ براي تأمين انرژي مورد نياز استفاده گردد و از اين طريق در حدود 205 تن بخار در ساعت با فشار 40 بار توليد و به فروش رسد. قرارداد انجام مهندسي پايه، تفصيلي، خريد تجهيزات با کنسرسيومي متشکل از شرکت‌هاي Lurgi آلمان و پيدک ايران منعقد شد و کليه فعاليت‌هاي مربوط به اجراي عمليات ساختمان و نصب توسط پيمانکاران ايراني انجام گرديد. براساس قرارداد با شرکت‌هاي لورگي و پيدک، فاز اول از سال 1380 آغاز و با ظرفيت ساليانه يک ميليون و ششصد و پنجاه هزار تن متانول گريد AA در سال 1385 پايان يافت. با خاتمه عمليات اجرايي فاز دوم در سال 1388، شرکت پتروشيمي زاگرس با ظرفيت توليد سالانه سه ميليون و سيصد هزار تن در زمره پنج شرکت بزرگ توليد کننده اين محصول در دنيا قرار گرفت.

ادامه مطلب
شرکت برق منطقه اي آذربايجان

شرکت برق منطقه اي آذربايجان

شرکت سهامي برق منطقه‌اي آذربايجان مسئوليت مديريت توليد و تامين انرژي الکتريکي مطمئن و پايدار در منطقه تحت پوشش جغرافيايي خود را عهده دار بوده و در جهت انجام ماموريتهاي محوله و به منظور تحقق اهداف راهبردي و عملياتي در زمينه هاي برق رساني و ايجاد شفافيت در کليه سطوح ارتباطي و در چارچوب سياستهاي وزارت نيرو، متعهد به ارائه خدمات فراگير، مطمئن و اقتصادي برق به مشترکين خود مي باشد و ضمن تمرکز مستمر بر انتظارات و نيازهاي مشتريان، ارزش پايدار براي مشتري ايجاد نموده و با رعايت قوانين، مقررات و آيين نامه ها، کليه امکانات و توانائيهاي سازماني را در جهت تامين و برآوردن نيازهاي آنان و جلب رضايت تمامي ذينفعان سازمان بکار گرفته است.

ادامه مطلب
بانک رفاه کارگران

بانک رفاه کارگران

بانک رفاه کارگران در اجراي  تبصره ماده 39 قانون بودجه سال 1338 کشور و ماده 38 سازمان بيمه هاي اجتماعي به منظور سرمايه گذاري و بهره برداري از وجوه بيمه کارگران با هدف کمک به تامين رفاه و ايجاد تسهيلات لازم براي رفع نيازمنديهاي طبقه کارگر در تاريخ 27/5/1339 تشکيل و به ثبت رسيد و عمليات خود را از ششم فروردين 1340 با افتتاح شعبه مرکزي در تهران و شعبه اصفهان آغاز کرد. سرمايه اوليه اين بانک چهار صد ميليون ريال و از سوي سازمان تامين اجتماعي تامين شد.

ادامه مطلب
شرکت افرانت

شرکت افرانت

شرکت افرانت در سال 1376 با هدف توسعه اينترنت و تجارت الکترونيک در کشور تاسيس گرديده و در سال 1390 وارد فرابورس ايران شده است. طي اين سال‌ها، افرانت توانسته است در ارائه خدمات پهناي باند پرسرعت اختصاصي، خدمات ديتا سنتر، رايانش ابري و تجارت الکترونيکي خود را به عنوان پيشگام در خدمت‌رساني به وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و موسسات متعدد دولتي، نيمه دولتي و خصوصي معرفي و تثبيت نمايد.

ادامه مطلب
توزيع نيروي برق البرز

توزيع نيروي برق البرز

شرکت توزيــع نيروي برق غرب استان تـــــهران در سال 1372 و در چـارچوب سياست خصوصي سازي  دولت جمهوري اسلامي ايران تحــــــت عنوان » کاهش بار مــالي هزيـنه هاي دولت از طــريق انتقال پاره اي از وظايف مـــــوجود به بخش غيردولتي« است تشکيل و بر اساس بند 4 ماده واحده قانون استقلال شرکتهاي توزيع از مراکز استانها مصوب 1384 مجلس شوراي اسلامي در تاريخ 15/08/86 از بدنه شرکت برق منطقه اي تهران جدا شده و مستقلا زير نظر شرکت توانير وظائف مربوط به توزيع نيروي برق شامل انجام کليه خدمات فـني ، اداري و مالي مورد نياز متقاضيان و مشترکين برق را در حوزه عملکرد شرکت انجام مي دهد.

ادامه مطلب
توزيع نيروي برق سمنان

توزيع نيروي برق سمنان

شرکت توزيع نيروي برق استان سمنان در تاريخ 25/12/70به صورت شرکتهاي سهامي خاص تأسيس و طي نامه شماره 89171 در اداره ثبت شرکتها و مالکيت صنعتي به ثبت رسيده است و برابر صورنجلسه مجمع عمومي فوق العاده 7/12/78 محل شرکت از تهران به سمنان بلوار قدس شرکت برق منطقه اي سمنان منتقل گرديد و در تاريخ 5/12/79 تحت شماره 2623 در اداره ثبت سمنان به ثبت رسيد.آخرين اساس نامه آن در تاريخ 18/12/80 به تصويب رسيده است و در حال حاضر شرکت جزء شرکتهاي زير مجموعه مادر تخصصي توانير مي باشد و مرکز اصلي شرکت واقع در سمنان است .

ادامه مطلب
توزيع نيروي برق جنوب کرمان

توزيع نيروي برق جنوب کرمان

شرکت توزيع نيروي برق جنوب استان کرمان به منظور توزيع و تحويل نيروي برق مطمئن به مشترکين اعم از خانگي ، عمومي ، صنعتي ، کشاورزي و ساير موارد فعاليت خود را آغاز نمود . اين شرکت با قانون استقلال شرکتهاي توزيع در آبان ماه سال ۱۳۸۶ از برق منطقه اي کرمان مستقل و به عنوان شرکت زيرمجموعه توانير و وابسته به وزارت نيرو فعاليت دارد .حوزه عمليات اين شرکت شامل ۱۶ مديريت برق شهرستان هاي : سيرجان ، بم ، جيرفت ، بافت ، بردسير ، کهنوج ، منوجان ، عنبرآباد ، رودبارجنوب ، ريگان و قلعه گنج، رابر ، ارزوئيه ، نرماشير ، فهرج و فارياب ميباشد و همچنين ۵ معاونت و۱۹ امور و دفتر بصورت حوزه ستادي شرکت در کرمان زير نظر هيأت مديره و مديرعامل ، اداره امور شرکت را بعهده دارند

ادامه مطلب
توزيع نيروي برق هرمزگان

توزيع نيروي برق هرمزگان

شرکت توزيع نيروي برق استان هرمزگان در تاريخ 11/12/1371 به صورت شرکت سهامي خاص تاسيس و طي شماره 1954در اداره ثبت شرکتها و مالکيت صنعتي به ثبت رسيده است . و آخرين اساسنامه شرکت در اجراي قانون استقلال شرکتهاي توزيع نيروي برق در تاريخ 27/6/86 به تصويب رسيد که از اين تاريخ به طور مستقل و زيرمجموعه شرکت توانير و وابسته به وزارت نيرو کار خود را ادامه مي دهد و مرکز اصلي شرکت (ستاد) در بندرعباس بلوار جمهوري اسلامي جنب شهرک مسکوني زيتون واقع شده است

ادامه مطلب
شرکت توزيع نيروي برق همدان

شرکت توزيع نيروي برق همدان

شرکت توزيع برق استان همدان وابسته به شرکت برق منطقه اي  باختر در سال 1371 شکل گرفت و اموريک و دو برق همدان زير مجموعه برق شهرستان همدان فعاليت خود را آغاز نمودند ، ساختمان امور دو برق همدان از زمان تشکيل در محل ابتداي جاده کرمانشاه روبروي صدا وسيماي همدان  قرار داشت واز سال 86 در محل فعلي ( بلوار فلسطين ) به فعاليت خود ادامه مي دهد  .

ادامه مطلب
شرکت توزيع نيروي برق غرب مازندران

شرکت توزيع نيروي برق غرب مازندران

شرکت توزيع نيروي برق غرب مازندران با محور قرار دادن دست يابي به رضايت متقاضيان و مشترکين خدمات صنعت برق در حوزه فعاليت ، تلاش مي نمايد تا در سايه حمايت و مشارکت کارکنان صديق خود به اين مهم دست يابد.در اين راستا سازمان چشم به حمايت و مشارکت منابع انساني توانمند خود ، دوخته است تا بتوانند با خلق تنوع ، تفاوت و مزيت چرخهاي پرشتاب سازمان را به سوي موفقيت هاي بزرگ هدايت نمايند.

ادامه مطلب
شرکت توزيع نيروي برق مازندران

شرکت توزيع نيروي برق مازندران

در راستاي اهداف برنامه اول اقتصادي دولت جمهوري اسلامي ايران ، بخش توزيع انرژي برق از شرکتهاي برق منطقه اي منتزع و با نام شرکتهاي توزيع برق به صورت شرکتهاي غير دولتي تشکيل گرديدند.با تشکيل شرکت توزيع نيروي بـرق غرب مازندران در آبان  1377 ، در حال حاضر محدوده  فعاليت شرکت توزيع  نيروي برق استان  مازندران از غرب به شرق شامل شهرستانهاي آمل ، بابل ،‌بابلسر،  فريدونکنار،سيمرغ ،جويبار ، قائمشهر ،‌سوادکوه ،سوادکوه شمالي، ساري ، مياندرود،نکاء‌ ، بهشهر و گلوگاه  مي باشد.

ادامه مطلب
شرکت توزيع نيروي برق آذربايجان غربي

شرکت توزيع نيروي برق آذربايجان غربي

از مرداد ماه سال ۱۳۷۱ شرکت توزيع نيروي برق آذربايجان غربي به عنوان اولين شرکت توزيع در سطح‌ کشور فعاليت‌ خود را در زمينه‌هاي مختلف برق‌ رساني اعم ‌از نقاط شهري و روستائي و نگهداري و تعميرات وگسترش شبکه‌هاي موجود شروع‌ نموده‌ است.‌

ادامه مطلب
شرکت توزيع نيروي برق تهران بزرگ

شرکت توزيع نيروي برق تهران بزرگ

شرکت توزيع نيروي برق تهران بزرگ وظيفه تأمين برق حدود ۴٫۱ ميليون مشترک در محدوده‌اي به وسعت ۱۰۰۵ کيلومتر مربع در شهر تهران را بر عهده دارد. به موجب قانون، در تاريخ ۱ مهر ۱۳۸۶ شرکت توزيع نيروي برق تهران بزرگ تشکيل و از تاريخ ۱۵ آبان ۱۳۸۶ کليه اختيارات، تأسيسات، داراييهاي برق منطقه‌اي تهران در محدوده جغرافيايي شهر تهران به اين شرکت منتقل شد. بر اساس آمار منتشر شده اين شرکت در سال ۱۳۹۲ داراي ۸۲۹۳ کيلومتر شبکه فشار متوسط، ۲۱۵۷۱ کيلومتر شبکه فشار ضعيف، ۵۱۸۴ دستگاه پست توزيع برق هوايي و ۱۰۸۷۸ دستگاه پست توزيع برق زميني بوده است.    

ادامه مطلب